Kontakt

EURO WORK OÜ

Aadress Jõe 5
10151 TALLINN
ESTONIA
Tel. +372 635 06 87
Fax. +372 614 34 44
Email: info@eurowork.info
Juhtkond

Captain Mart Siniorg 
Director
Mobile. +372 51 22 257
mart.siniorg@eurowork.info

Regina Bärendson
Project Manager (Shipping)
Mobile +372 51 52 190
regina@eurowork.info

Kristi Turja
Industry Manager
Mobile +372 53 93 30 93
kristi@eurowork.info

Laevandus

 

Reisilaevade mehitus

 

Välislipu all olevad reisilaevad

Regina Bärendson
Project Manager (Shipping)
Mobile +372 51 52 190
regina@eurowork.info

Soome lipu all olevad reisilaevad 

Katrin Erit
Crew Manager (Finland)
Mobile +372 58 607 807
katrin@eurowork.info

Eesti lipu all olevad reisilaevad

Liina Silla
Crew Manager
Mobile +372 51 88 878
liina@eurowork.info

Kerli Kudo
Crew assistant
Mobile +372 5912 4333

kerli.kudo@eurowork.info 

 

Stiina Juhanson
Crew assistant
Mobile +372 516 0983
stiina@eurowork.info 

Marit Pool
Crew accountant
Mobile +372 58 85 53 22
marit@eurowork.info

 

 

Tööstus ja Teenindus  

 

Katarina Jurlau

Personnel worker / recruiter
Mobile +37253 31 19 14

katarina.jurlau@eurowork.info

Angelika Laanemets

Personnel worker / recruiter
Mobile +372 52 75 331
angelika@eurowork.info

Administratsioon

Inga Laugus  
Bookkeeping
Mobile +372 56 56 88 16
inga@eurowork.info

Muu informatsioon:
Reg.No: 11016903
VAT: EE100904967
 
EE152200221032776372
Swedbank AS, 8 Liivalaia Street, 15040 Tallinn, Estonia
HABAEE2X
 
Correspondent bank:
WELLS FARGO BANK, N.A., New York FED ABA: 026005092 PNBPUS3NNYC

 

EURO WORK GROUP

EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy, EW Crewing Oy

Postiaadress                                                                         Euro Work Group
EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy, EW Crewing Oy
Pörtö 1
01180 KALKSTRAND, FINLAND
Tel. +358 19 536 22 00
Külastusaadress                                                                        
Mannerheiminkatu 20
06100 PORVOO, FINLAND
 

Oskar Berndtsson
Director
Mobile +358 40 52 67 769
oskar.berndtsson@eurowork.info

Dominika Kowalczyk
Industry Manager
Mobile +358 50 30 50 153
dominika@eurowork.info
 

 

Maria Duca
Crew Coordinator
Mobile +358 50 33 71 969
maria.duca@eurowork.info

Ulrike Tali
Crew Coordinator
Mobile +358 50 59 41 486
ulrike.tali@eurowork.info

EW Finland Oy Registreerimis number: 2030673-6
VAT/ALV: 2030673-6
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800015-71155010
IBAN: FI 738 000 15 711 55 010
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Manning Oy Registreerimis number: 2169195-5
VAT/ALV: 2169195-5
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800017-71378651
IBAN: FI 078 000 17 713 78 651
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Staffing Oy Registreerimis number: 2169132-2
VAT/ALV: 2169132-2
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800012-71378664
IBAN: FI 188 000 12 713 78 664
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Crewing Oy Registreerimis number: 2731292-8
VAT/ALV: 2731292-8

 

Saada kiri: