Kontakt

EURO WORK OÜ

Aadress: Euro Work OÜ
Jõe 5
10151 TALLINN
ESTONIA
Külastusaadress: Jõe 5
10151 TALLINN
ESTONIA
Tel. +372 635 06 87
Fax. +372 614 34 44
Email: info@eurowork.info
Laevandus:

Captain Mart Siniorg
Director
Mobile. +372 51 22 257
mart.siniorg@eurowork.info

Regina Bärendson
Project Manager (Shipping)
Mobile +372 51 52 190
regina@eurowork.info

Liina Silla
Crew Manager
Mobile +372 51 88 878
liina@eurowork.info

Kristi Karro
Assistant (Shipping)
Mobile +372 52 53 347
kristik@eurowork.info

Tööstus ja Teenindus:  
Müük:

Jan Nyholm
Director (Industrial & Service)
Mobile +358 50 56 99 560
jan.nyholm@eurowork.info

Maarja Ääremaa
Manager (Industry)
Mobile +372 52 75 331
maarja@eurowork.info

Muu informatsioon: Registreerimis number –Reg.Nr.: 11016903
VAT: EE100904967
Bank: Sampo Bank Tallinn
Account: 33 208 493 00 00
S.W.I.F.T FORE EE 2X

 

EURO WORK GROUP

EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy

Aadress: Euro Work Group
EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy
Mannerheiminkatu 20
06100 PORVOO, FINLAND
Tel. +358 19 536 22 00
Fax. +358 19 536 22 01
 

Dominika Kowalczyk
Project Manager
Mobile -358 50 305 0153
dominika@eurowork.info

 

Ege Salumaa
Assistant
Mobile +358 50 337 1969
ege@eurowork.info

 

Agata Kuźniarz
Assistant
Mobile +358 50 59 41 486
agata@eurowork.info

 

EW Finland Oy Registreerimis number: 2030673-6
VAT/ALV: 2030673-6
Bank/Pankki: Sampo Pankki Porvoo
Account/Tili: 800015-71155010
IBAN: FI 738 000 15 711 55 010
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Manning Oy Registreerimis number: 2169195-5
VAT/ALV: 2169195-5
Bank/Pankki: Sampo Pankki Porvoo
Account/Tili: 800017-71378651
IBAN: FI 078 000 17 713 78 651
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Staffing Oy Registreerimis number: 2169132-2
VAT/ALV: 2169132-2
Bank/Pankki: Sampo Pankki Porvoo
Account/Tili: 800012-71378664
IBAN: FI 188 000 12 713 78 664
S.W.I.F.T DABAFIHH

 

Saada kiri: